Druk etykiet

Druk etykiet

Atrakcyjna komunikacja wizualna o jeden ze składników sukcesu marki. Ciekawie zaprojektowane i dobrze wykonane etykiety mogą wyróżnić produkt, decydując o tym, że zwróci na niego uwagę większa ilość konsumentów. Etykiety samoprzylepne to jednak niezwykle wszechstronne medium, które wykorzystuje się nie tylko w sprzedaży. Wykonujemy drukowanie naklejek, które ozdobią Twoje domowe przetwory czy butelki weselnego alkoholu. Nie zawsze musisz też decydować się na druk kopert, ponieważ do adresowania możesz wykorzystać estetyczne etykiety adresowe, które są bardziej uniwersalne. Druk etykiet przeprowadzamy metodą offsetową, a także cyfrową.

Offsetowy druk etykiet – dla kogo?

Jeśli interesuje Cię drukowanie naklejek na produkt przeznaczony do sprzedaży, najprawdopodobniej powinieneś zdecydować się na offset. Jest to technika umożliwiająca bardzo szybkie drukowanie wielu kopii tego samego wzoru. Jednocześnie warto zaznaczyć, że w przypadku offsetowego druku etykiet cena pojedynczej kopii spada wraz ze wzrostem nakładu, do druku bowiem przygotowuje się jedną matrycę, która wykorzystywana jest wielokrotnie, a sam koszt odbitek jest bardzo niski. Drukujemy etykiety samoprzylepne na różnych mediach – przede wszystkim na wielu typach papieru matowego i błyszczącego, ale też na folii. Możliwości naszych maszyn offsetowych pozwalają też na wykorzystanie nietypowych barw jak złoto, srebro czy kolory fluorescencyjne, co wpływa na atrakcyjność gotowych etykiet.

Drukowanie naklejek metodą cyfrową

Jeśli potrzebne Ci przede wszystkim etykiety samoprzylepne, które nie są identyczne (np. etykiety adresowe lub innego rodzaju naklejki personalizowane, posiadające indywidualne numery itd.) lub potrzebny Ci jest niewielki nakład, zdecyduj się na druk cyfrowy. Ta technika druku również pozwala na tworzenie naklejek papierowych i foliowych, wykorzystujących różne efekty stylistyczne. Dzięki wysokiej klasy maszynom druk etykiet metodą cyfrową oznacza doskonałe rezultaty w zakresie estetyki i trwałości gotowych materiałów. Drukowanie naklejek na nowoczesnych maszynach cyfrowych jest też szybkie i przystępne cenowo.

Etykiety samoprzylepne dla każdego – Warszawa

Jeśli potrzebne Ci etykiety samoprzylepne dowolnego rodzaju, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się nie tylko ich drukiem na wybranym medium i za pomocą optymalnie dobranej metody, ale też tworzeniem projektów, wykańczaniem oraz konfekcjonowaniem. Wykonujemy lakierowanie UV, uwypuklanie druku, zdrapki i wiele innych zabiegów, które sprawią, że Twoje etykiety będą wyjątkowe. Ponadto gotowe zamówienie możemy dostarczyć do Twojej firmy lub domu – w Warszawie realizujemy transport własnym samochodem. Zapraszamy!

Produkty
Druk Offsetowy
Jest naszą podstawową działalnością. Drukujemy na maszynach produkcji japońskiej. Maszyny są regularnie serwisowane i kalibrowane, co zapewnia nam ciągłość i niezawodność produkcji oraz jakość na najwyższym poziomie...

Zobacz więcej
Druk Cyfrowy
Jest przeznaczony do prac niskonakładowych i personalizowanych. W naszej drukarni jest uzupełnieniem druku offsetowego. Dodatkowo, dysponując bogato wyposażoną introligatornią, możemy wykonać niemal każdą pracę tą techniką druku...

Zobacz więcej
Wyceny i zamówienia on-line
Drukujemy w technologii offsetowej i cyfrowej prace w nakładach od 1 do 1000000 egz. 24 h/dobę możesz wycenić pracę, wybrać termin realizacji, wgrać pliki i złożyć zamówienie. W zakładce Twoje konto możesz zarządzać swoimi zamówieniami.

Zobacz więcej
z
Formularz zapytania
Zadaj pytanie
Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Zobacz więcej
Telefon kontaktowy
(22) 722 90 97
Napisz do nas
biuro@jantar24.pl
Dane adresowe

DRUKARNIA JANTAR
ul. Gen. Kutrzeby 44a
05-082 Stare Babice