Druk katalogów

Druk katalogów

Efektowne, atrakcyjne katalogi i foldery reklamowe to sposób na dotarcie z cennymi informacjami do szerokiego grona osób. Intrygująca szata graficzna zachęca do zapoznania się z informacjami zawartymi w materiale, co oznacza dla Ciebie i Twojej firmy osiągnięcie zamierzonych celów. Drukarnia Jantar wykonuje druk katalogów na zlecenie firm, instytucji i klientów indywidualnych. Proponujemy szeroki wybór wariantów, jeśli chodzi o wygląd i jakość publikacji. Ponadto nie tylko drukujemy katalogi reklamowe i inne podobne nośniki informacji, ale też zajmujemy się ich projektowaniem, obróbką introligatorską, a nawet transportem, dlatego wybierając nasze usługi, nie musisz się martwić w zasadzie o nic.

Drukowanie katalogów – metody, możliwości

Proponujemy katalogi i foldery reklamowe w wielu wariantach zarówno ze względu na takie parametry jak ilość stron czy rodzaj użytego papieru, jak i sposób łączenia (katalog szyty, klejony, na spirali itp.) czy rodzaj użytej metody drukowania (druk offsetowy, cyfrowy, kolorowy, czarno-biały). Dzięki tej różnorodności nasza oferta zapewnia rozwiązania odpowiednie dla każdego. Niezależnie więc od tego, czy potrzebne Ci obszerne katalogi reklamowe, czy jedynie kilkustronicowe foldery, czy zależy Ci przede wszystkim na najwyższej jakości, a może możliwie najniższej cenie, jesteśmy w stanie przedstawić Ci korzystną, spersonalizowaną ofertę. Dodatkowo, dzięki temu, że drukowanie folderów i katalogów wykonujemy zarówno metodą offsetową, jak i cyfrową, możemy realizować zarówno bardzo duże zamówienia, jak i tworzyć niewielkie nakłady.

Katalogi reklamowe – narzędzie sprzedaży i reklamy

Wykonujemy druk katalogów stosowanych do różnych celów, pracując z Klientami o różnych potrzebach i oczekiwaniach. Wielu przedsiębiorców zdaje sobie sprawę, że jest to, podobnie jak np. teczki ofertowe ważne narzędzie promocji i sprzedaży, dlatego przykłada dużą wagę do jakości i wyglądu katalogów. Niezależnie od tego, czy Twój katalog ma być podstawowym medium prezentującym ofertę firmy, czy jest to jedynie produkt uzupełniający, warto zadbać o jego precyzyjny projekt i wykonanie.

Drukowanie folderów i katalogów reklamowych – Warszawa

Wykonujemy profesjonalne drukowanie folderów, oferując także kompleksowe usługi z zakresu ich projektowania oraz doradztwa w doborze najodpowiedniejszych materiałów i technik. Jako eksperci jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które wyróżnią Twoją publikację wśród innych. Skontaktuj się z nami, jeśli interesują Cię najwyższej jakości usługi. Na terenie Warszawy dodatkowo oferujemy transport!

Produkty
Druk Offsetowy
Jest naszą podstawową działalnością. Drukujemy na maszynach produkcji japońskiej. Maszyny są regularnie serwisowane i kalibrowane, co zapewnia nam ciągłość i niezawodność produkcji oraz jakość na najwyższym poziomie...

Zobacz więcej
Druk Cyfrowy
Jest przeznaczony do prac niskonakładowych i personalizowanych. W naszej drukarni jest uzupełnieniem druku offsetowego. Dodatkowo, dysponując bogato wyposażoną introligatornią, możemy wykonać niemal każdą pracę tą techniką druku...

Zobacz więcej
Wyceny i zamówienia on-line
Drukujemy w technologii offsetowej i cyfrowej prace w nakładach od 1 do 1000000 egz. 24 h/dobę możesz wycenić pracę, wybrać termin realizacji, wgrać pliki i złożyć zamówienie. W zakładce Twoje konto możesz zarządzać swoimi zamówieniami.

Zobacz więcej
z
Formularz zapytania
Zadaj pytanie
Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Zobacz więcej
Telefon kontaktowy
(22) 722 90 97
Napisz do nas
biuro@jantar24.pl
Dane adresowe

DRUKARNIA JANTAR
ul. Gen. Kutrzeby 44a
05-082 Stare Babice