Drukowanie plakatów

Druk plakatów

Plakaty to jedna z tradycyjnych form komunikacji. Mogą pełnić funkcję reklamową, promocyjną, marketingową albo dekoracyjną, ozdabiając nowoczesne wnętrza. Plakaty mogą być wykorzystywane w wielu branżach. Tradycyjnie związane są z podmiotami prowadzącymi działalność o charakterze artystycznym – służą do promocji koncertów, wernisaży, festiwali, filmów, sztuk teatralnych i wielu innych wydarzeń. Mogą stanowić jednak także narzędzie promocji dla konferencji, szkolenia czy targów z zakresu wielu różnych branż, a także mieć charakter informacyjny. Nasza oferta obejmuje druk plakatów w formatach standardowych i niestandardowych (w tym plakatów wielkoformatowych). Dzięki temu bez trudu zamówisz materiały, które spełnią Twoje oczekiwania.

Drukowanie plakatów reklamowych i promocyjnych – szerokie możliwości

Drukarnia Jantar nie tylko proponuje drukowanie plakatów na nowoczesnych maszynach cyfrowych i offsetowych, ale też świadczy szereg innych usług, dzięki którym każdemu Klientowi możemy zapewnić kompleksową obsługę. Współpracując z nami, możesz m.in. skorzystać z usług studia projektowego, które pomoże Ci stworzyć wzór plakatu, obok którego ciężko będzie przejść obojętnie. Masz już gotowy projekt? Pomożemy Ci wybrać materiały i techniki, które najlepiej wydobędą jego walory, zapewniając Ci jednocześnie ograniczenie kosztów. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, znajdziesz to u nas. Proponujemy druk plakatów w formacie A3 lub A4, a także większe rozmiary, w tym formaty niestandardowe. Dysponujemy szerokim wyborem papieru o różnej gramaturze i wykończeniu (mat, błysk, satyna) i proponujemy wiele metod uszlachetniania. Chcesz stworzyć prawdziwie unikalne, skuteczne plakaty promocyjne i reklamowe? Dla nas to nie problem. Dodatkowo możemy zaproponować Ci druk ulotek z podobną grafiką.

Drukowanie plakatów dekoracyjnych – Warszawa

Plakaty to także coraz częściej spotykany sposób na aranżację wnętrz. Odmień nawet najnudniejsze pomieszczenie za pomocą ciekawych grafik z naszą pomocą. Drukowanie plakatów wykonujemy już od jednej sztuki, dlatego możesz zdecydować się na ozdobę własnego wnętrza lub kreatywny prezent dla bliskiej osoby. Pomożemy Ci wybrać techniki, które zapewnią gotowym materiałom doskonały wygląd i świetną trwałość.

Nasza oferta obejmuje druk plakatów w wysokiej jakości, a także kompleksową obsługę każdego Klienta. Na życzenie zajmujemy się także uszlachetnianiem druku oraz konfekcjonowaniem materiałów poligraficznych. Proponujemy usługi magazynowania, a także szybką dostawę – kurierem lub, na terenie Warszawy, własnym transportem. Zapraszamy do współpracy firmy i Klientów indywidualnych!

Produkty
Druk Offsetowy
Jest naszą podstawową działalnością. Drukujemy na maszynach produkcji japońskiej. Maszyny są regularnie serwisowane i kalibrowane, co zapewnia nam ciągłość i niezawodność produkcji oraz jakość na najwyższym poziomie...

Zobacz więcej
Druk Cyfrowy
Jest przeznaczony do prac niskonakładowych i personalizowanych. W naszej drukarni jest uzupełnieniem druku offsetowego. Dodatkowo, dysponując bogato wyposażoną introligatornią, możemy wykonać niemal każdą pracę tą techniką druku...

Zobacz więcej
Wyceny i zamówienia on-line
Drukujemy w technologii offsetowej i cyfrowej prace w nakładach od 1 do 1000000 egz. 24 h/dobę możesz wycenić pracę, wybrać termin realizacji, wgrać pliki i złożyć zamówienie. W zakładce Twoje konto możesz zarządzać swoimi zamówieniami.

Zobacz więcej
z
Formularz zapytania
Zadaj pytanie
Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Zobacz więcej
Telefon kontaktowy
(22) 722 90 97
Napisz do nas
biuro@jantar24.pl
Dane adresowe

DRUKARNIA JANTAR
ul. Gen. Kutrzeby 44a
05-082 Stare Babice