Drukowanie zaproszeń

Druk zaproszeń

Eleganckie wydarzenie, zarówno prywatne, jak i korporacyjne, wymaga odpowiedniej oprawy. Ciekawe i starannie przygotowane zaproszenia to jeden z czynników, który może zachęcić lub zniechęcić zaproszonych do uczestnictwa. Niezależnie od tego, czy planujesz bankiet, galę, bal, wydarzenie charytatywne, szkolenie, konferencję czy może uroczystość prywatną jak ślub i wesele, chrzciny dziecka lub wystawne przyjęcie urodzinowe, warto zainwestować w oryginalne i szykowne zaproszenia, aby Twoi goście poczuli się wyjątkowo już od momentu ich otrzymania. Nasza oferta obejmuje druk zaproszeń  w wielu formatach i nakładach, dostarczając rozwiązania do każdych potrzeb.

Drukowanie zaproszeń na uroczystości prywatne

Poszukujesz oryginalnych zaproszeń na ślub? Pragniesz w elegancki sposób zaprosić gości na wyjątkową kolację, przyjęcie, urodziny, chrzciny dziecka? Postaw na własny projekt, który pomogą Ci stworzyć nasi projektanci. Studio graficzne Jantar skupia kreatywnych specjalistów od spełniania wymagań nawet najbardziej wymagających Klientów. Przyjdź, zadzwoń lub napisz i powiedz nam, czego potrzebujesz, a my stworzymy dla Ciebie wymarzony projekt. Jednocześnie proponujemy druk zaproszeń w bardzo wysokiej jakości, na wielu rodzajach papieru, a także na mediach nietypowych, które zaskoczą Twoich gości. Przezroczyste zaproszenia na folii? Czemu nie! Z nami wszystko jest możliwe. Dodatkowo możemy zaproponować Ci druk kopert i innych materiałów papierniczych.

Drukowanie zaproszeń na wydarzenia firmowe i oficjalne – Warszawa

Organizując wydarzenie firmowe, chcesz zadbać o to, aby pojawiło się na nim jak najwięcej osób. Szykowne, oryginalne i atrakcyjne zaproszenia to jeden z najlepszych, a jednocześnie najłatwiejszych sposobów na to, by zachęcić gości do uczestnictwa. Eleganckie zaproszenie świadczy o profesjonalizmie organizatorów i prestiżu eventu, dlatego warto poważnie podejść do tej kwestii. Nasza firma oferuje drukowanie zaproszeń w standardowej palecie kolorów. Dzięki różnym metodom uszlachetniania możesz zaś nadać im prawdziwie unikalnego charakteru, który zachwyci Twoich odbiorców.

Drukarnia Jantar to profesjonalny druk zaproszeń oraz wysokiej jakości, kompleksowe usługi. Twoje zaproszenia możemy przechować w naszym magazynie, a także dostarczyć we wskazane miejsce (na terenie Warszawy własnym transportem, w pozostałe miejsca w kraju kurierem). Realizujemy zarówno bardzo duże zamówienia, jak i wykonujemy zlecenia dotyczące pojedynczych wydruków. Każdemu Klientowi możemy zaoferować ciekawe, skrojone na miarę rozwiązania. Zapraszamy do współpracy.

Produkty
Druk Offsetowy
Jest naszą podstawową działalnością. Drukujemy na maszynach produkcji japońskiej. Maszyny są regularnie serwisowane i kalibrowane, co zapewnia nam ciągłość i niezawodność produkcji oraz jakość na najwyższym poziomie...

Zobacz więcej
Druk Cyfrowy
Jest przeznaczony do prac niskonakładowych i personalizowanych. W naszej drukarni jest uzupełnieniem druku offsetowego. Dodatkowo, dysponując bogato wyposażoną introligatornią, możemy wykonać niemal każdą pracę tą techniką druku...

Zobacz więcej
Wyceny i zamówienia on-line
Drukujemy w technologii offsetowej i cyfrowej prace w nakładach od 1 do 1000000 egz. 24 h/dobę możesz wycenić pracę, wybrać termin realizacji, wgrać pliki i złożyć zamówienie. W zakładce Twoje konto możesz zarządzać swoimi zamówieniami.

Zobacz więcej
z
Formularz zapytania
Zadaj pytanie
Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Zobacz więcej
Telefon kontaktowy
(22) 722 90 97
Napisz do nas
biuro@jantar24.pl
Dane adresowe

DRUKARNIA JANTAR
ul. Gen. Kutrzeby 44a
05-082 Stare Babice