Kalendarze ścienne

Druk kalendarzy

Kalendarze to element naszej codzienności do tego stopnia, że często nie przykładamy znacznej wagi do ich walorów estetycznych, skupiając się jedynie na właściwościach użytkowych. Decydując się na druk kalendarzy według własnych specyfikacji i potrzeb, można jednak połączyć te cechy. Produkowane przez nas kalendarze ścienne czy biurkowe mogą zachwycać zarówno formą, jak i dostosowaniem do indywidualnych wymagań użytkownika. Zamów dla siebie kalendarz z zaznaczonymi datami urodzin bliskich lub innymi ważnymi wydarzeniami albo postaw na personalizowane kalendarze trójdzielne do biura, które przypomną Twoim pracownikom o  cyklicznych sprawozdaniach, raportach, podsumowaniach, zebraniach, konferencjach itp. Jako profesjonalna drukarnia kalendarzy oraz innych materiałów poligraficznych udostępniamy rozwiązania, które umożliwiają realizację nawet najbardziej nietypowych i skomplikowanych projektów.

Kalendarze ścienne do domu i biura, kalendarze trójdzielne, kalendarze biurkowe

Nasza oferta obejmuje różne rodzaje kalendarzy, dzięki czemu ich wygląd i funkcję możesz dopasować do swoich potrzeb. Drukujemy m.in. popularne kalendarze trójdzielne, zapewniające przejrzysty widok miesiąca bieżącego, poprzedniego i następnego – najchętniej wybierane do biur. Możesz zamówić u nas również inne kalendarze ścienne w wielu formatach, w tym wieloplanszowe. Ponadto proponujemy druk plakatów, które także mogą przybrać formę kalendarza. Dodatkowo wykonujemy druk kalendarzy stojących biurkowych, podkładek itp.

Szeroki wybór mediów (przede wszystkim papier o różnych gramaturach i błyszczącym, matowym lub satynowym wykończeniu) oraz technik (druk offsetowy i cyfrowy, a także różne metody uszlachetniania) umożliwia uzyskanie niemal dowolnych rezultatów. Jednocześnie nasza drukarnia kalendarzy posiada własny zespół projektowy, który może wspomóc Cię w stworzeniu indywidualnego, wyjątkowego designu i doradzić metody, które najlepiej oddadzą Twoją koncepcję. Dzięki temu otrzymasz  prawdziwie kompleksową obsługę.

Drukarnia kalendarzy dla każdego

Niezależnie od tego, czy interesują Cię kalendarze ścienne, biurkowe czy plakatowe, mamy coś dla Ciebie. Realizujemy zarówno zamówienia na duże nakłady, jak i drukujemy pojedyncze sztuki, dzięki czemu możesz np. zamówić specjalny kalendarz na prezent dla bliskiej osoby. Drukujemy też kalendarze firmowe i okolicznościowe – cokolwiek Ci się zamarzy. Dzięki kompleksowej obsłudze i profesjonalnemu doradztwu rezultaty wykonanych przez nas prac na pewno Cię nie zawiodą. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Produkty
Druk Offsetowy
Jest naszą podstawową działalnością. Drukujemy na maszynach produkcji japońskiej. Maszyny są regularnie serwisowane i kalibrowane, co zapewnia nam ciągłość i niezawodność produkcji oraz jakość na najwyższym poziomie...

Zobacz więcej
Druk Cyfrowy
Jest przeznaczony do prac niskonakładowych i personalizowanych. W naszej drukarni jest uzupełnieniem druku offsetowego. Dodatkowo, dysponując bogato wyposażoną introligatornią, możemy wykonać niemal każdą pracę tą techniką druku...

Zobacz więcej
Wyceny i zamówienia on-line
Drukujemy w technologii offsetowej i cyfrowej prace w nakładach od 1 do 1000000 egz. 24 h/dobę możesz wycenić pracę, wybrać termin realizacji, wgrać pliki i złożyć zamówienie. W zakładce Twoje konto możesz zarządzać swoimi zamówieniami.

Zobacz więcej
z
Formularz zapytania
Zadaj pytanie
Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Zobacz więcej
Telefon kontaktowy
(22) 722 90 97
Napisz do nas
biuro@jantar24.pl
Dane adresowe

DRUKARNIA JANTAR
ul. Gen. Kutrzeby 44a
05-082 Stare Babice