Teczki ofertowe

Druk teczek ofertowych

Teczki ofertowe to kolejny produkt poligraficzny, który cieszy się dużym uznaniem przedsiębiorców. Jest to ważny i podkreślający pozycję oraz prestiż firmy element komunikacji wizualnej, dzięki któremu można wywrzeć pozytywne wrażenie na klientach czy inwestorach. Jednocześnie jest to bardzo praktyczny gadżet o szerokim zastosowaniu, dlatego przyda się zarówno w dużej korporacji, jak i małej firmie. Proponujemy druk teczek ofertowych z wykorzystaniem różnych materiałów i technik. Dzięki temu oraz wykorzystaniu indywidualnego projektu możemy stworzyć dla Ciebie prawdziwie unikalne gadżety promocyjne i marketingowe. Na zlecenie firm drukujemy też katalogi reklamowe, ulotki i inne wysokiej klasy materiały.

Eleganckie teczki ofertowe – na spotkanie z klientem, konferencję, zebranie itd.

Teczki ofertowe można wykorzystać na wiele sposobów. Służą one przede wszystkim do przedstawiania w eleganckiej formie oferty firmy potencjalnym klientom lub kontrahentom. Świetnie nadają się także do przekazywania materiałów szkoleniowych i konferencyjnych, zapewniając przedsiębiorstwu atrakcyjną i spójną komunikację wizualną oraz dyskretną promocję. Opatrzona logo Twojej działalności, ciekawą grafiką i innymi informacjami ofertówka może stanowić wizytówkę firmy i świetne narzędzie jej promocji. Jakiekolwiek dokumenty przekazane w takiej właśnie teczce to jednocześnie sposób na podniesienie rangi spotkania i podkreślenie prestiżu, jakim wyróżnia się Twoja działalność. Nasza firma wykonuje nie tylko druk teczek ofertowych, ale proponuje też usługi projektowe i profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań. Dzięki temu razem możemy stworzyć niezwykle atrakcyjny produkt, który wyróżni Cię wśród konkurencji.

Druk teczek ofertowych – Warszawa

Wykonując druk teczek ofertowych, zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę. Pomożemy Ci zdecydować o tym, jak powinna wyglądać Twoja ofertówka, proponując szereg różnorodnych rozwiązań. Możesz wybierać spośród różnych rodzajów papieru, form, kolorystyki. Dzięki temu, że stosujemy również liczne metody uszlachetniania druku, Twoje teczki ofertowe mogą zaś wyróżniać się jeszcze bardziej. Dla wygody naszych Klientów realizujemy zamówienia zarówno na małe, jak i duże nakłady, oferując dodatkowo usługi magazynowania czy dostawy. Na terenie Warszawy dostarczymy do Ciebie gotowe zamówienie własnym transportem, gdy tylko będzie gotowe. Skontaktuj się z nami i powiedz nam, czego potrzebujesz, a postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom. Zapraszamy do współpracy!

Produkty
Druk Offsetowy
Jest naszą podstawową działalnością. Drukujemy na maszynach produkcji japońskiej. Maszyny są regularnie serwisowane i kalibrowane, co zapewnia nam ciągłość i niezawodność produkcji oraz jakość na najwyższym poziomie...

Zobacz więcej
Druk Cyfrowy
Jest przeznaczony do prac niskonakładowych i personalizowanych. W naszej drukarni jest uzupełnieniem druku offsetowego. Dodatkowo, dysponując bogato wyposażoną introligatornią, możemy wykonać niemal każdą pracę tą techniką druku...

Zobacz więcej
Wyceny i zamówienia on-line
Drukujemy w technologii offsetowej i cyfrowej prace w nakładach od 1 do 1000000 egz. 24 h/dobę możesz wycenić pracę, wybrać termin realizacji, wgrać pliki i złożyć zamówienie. W zakładce Twoje konto możesz zarządzać swoimi zamówieniami.

Zobacz więcej
z
Formularz zapytania
Zadaj pytanie
Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Zobacz więcej
Telefon kontaktowy
(22) 722 90 97
Napisz do nas
biuro@jantar24.pl
Dane adresowe

DRUKARNIA JANTAR
ul. Gen. Kutrzeby 44a
05-082 Stare Babice