Wobblery

Wobblery reklamowe

Chcesz wyróżnić swój produkt na sklepowej półce? Zachęcić do skorzystania z promocji? Poinformować o unikalnej ofercie? Wobblery to bardzo proste i niewielkie nośniki reklamowe, które ułatwią Ci osiągnięcie tych celów. To niewielka plakietka umieszczona na elastycznym ramieniu z tworzywa sztucznego. Dzięki temu wobblery reklamowe wyróżniają się i przyciągają wzrok, zachęcając do zapoznania się z umieszczoną na nich treścią. Nasza oferta obejmuje produkcję tego typu nośników w wielu różnych wariantach estetycznych i technicznych.

Efektowne i efektywne wobblery reklamowe

Wobblery mają zastosowanie przede wszystkim w handlu. Często umieszcza się je na regałach, oznaczając obszar objęty promocją lub wyróżniając konkretny produkt. Dzięki elastycznemu wysięgnikowi, na którym umieszczony jest przekaz marketingowy, wobblery reklamowe wprawiane są w ruch nawet przy najmniejszym ruchu powietrza, co stanowi niebagatelny czynnik dla ich widoczności i co za tym idzie także skuteczności. Tego typu materiały świetnie sprawdzą się także na różnego typu stoiskach – handlowych, ale także np. wystawienniczych – do prezentacji cen i ważnych informacji. Chcesz, by Twoje stanowisko na targach lub innym evencie się wyróżniało? Wobblery mogą Ci pomóc w uzyskaniu zamierzonych rezultatów. W naszej drukarni zamówisz też foldery reklamowe, ulotki i wiele innych materiałów promocyjnych, które zwiększą zasięg Twojego oddziaływania.

Zajmujemy się produkcją wobblerów różnego typu. Możesz wybrać niemal dowolny rozmiar i kształt. Wykonamy dla Ciebie wydruk na wybranym nośniku oraz dołączymy elastyczne wysięgniki z tworzywa. Nasze studio projektowe może dodatkowo pomóc Ci przystosować posiadaną grafikę do wybranej formy wobblera lub stworzyć zupełnie nowy projekt, który zawrze wybrany przez Ciebie przekaz w ciekawej i oryginalnej postaci. Zapewniamy wysoką jakość wszystkich usług, co przekłada się na efektywność i trwałość gotowych produktów.

Wobblery reklamowe dla każdej branży – Warszawa

W naszej drukarni zamówisz wobblery reklamowe, obok których nikt nie przejdzie obojętnie. Zapewniamy wysokie standardy obsługi, perfekcyjne wykonanie i szereg usług dodatkowych. Interesuje Cię uszlachetnianie druku? A może chcesz, abyśmy przechowali Twoje gotowe materiały w naszym magazynie? Nie ma problemu! Dodatkowo oferujemy bezpieczny transport zrealizowanych zamówień (kurierem lub na terenie Warszawy własnym samochodem dostawczym). Zapraszamy do współpracy zarówno małe, jak i duże firmy, a także Klientów indywidualnych – wobblery mogą bowiem stanowić np. ciekawą dekorację na przyjęcie.

Produkty
Druk Offsetowy
Jest naszą podstawową działalnością. Drukujemy na maszynach produkcji japońskiej. Maszyny są regularnie serwisowane i kalibrowane, co zapewnia nam ciągłość i niezawodność produkcji oraz jakość na najwyższym poziomie...

Zobacz więcej
Druk Cyfrowy
Jest przeznaczony do prac niskonakładowych i personalizowanych. W naszej drukarni jest uzupełnieniem druku offsetowego. Dodatkowo, dysponując bogato wyposażoną introligatornią, możemy wykonać niemal każdą pracę tą techniką druku...

Zobacz więcej
Wyceny i zamówienia on-line
Drukujemy w technologii offsetowej i cyfrowej prace w nakładach od 1 do 1000000 egz. 24 h/dobę możesz wycenić pracę, wybrać termin realizacji, wgrać pliki i złożyć zamówienie. W zakładce Twoje konto możesz zarządzać swoimi zamówieniami.

Zobacz więcej
z
Formularz zapytania
Zadaj pytanie
Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Zobacz więcej
Telefon kontaktowy
(22) 722 90 97
Napisz do nas
biuro@jantar24.pl
Dane adresowe

DRUKARNIA JANTAR
ul. Gen. Kutrzeby 44a
05-082 Stare Babice